• Projekty

• Název projektu CZ:      Implementace a rozvoj projektové výuky
            Název projektu EN:     Implementation and development of project teaching

Číslo programu:                                                            02

Název programu:                                                        Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Číslo výzvy:                                                                     02_18_063

Název výzvy:  Výzva č. 02_18_063 pro Šablony II - MRR v prioritní ose 3 OP

Registrační číslo projektu:                                        CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0012166

Termín realizace : 17.9.2019 - xxx2021

Anotace projektu:

Projekt je zaměřen na jedno z/kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí/žáků/účastníků, podpora extrakurikulárních/rozvojových aktivit, aktivity rozvíjející ICT, spolupráce s rodiči dětí/žáků/účastníků, spolupráce s veřejností.

Popis projektu

Anotace projektu

Jaký problém projekt řeší?

Pokud není stanoveno výzvou Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony II a související dokumentací jinak, nerelevantní.

Jaké jsou příčiny problému?

Co je cílem projektu?

Cílem projektu je rozvoj v oblastech, které škola/školské zařízení určí jako prioritní pro svůj rozvoj a budoucí směřování.

Jaká změna/y je/jsou v důsledku projektu očekávána/y?

Jaké aktivity v projektu budou realizovány?

Popis realizačního týmu projektu :

Cílové skupiny

• Děti v předškolním vzdělávání
            • Pedagogičtí pracovníci mateřských, základních, základních uměleckých a středních škol, školních družin, školních klubů a středisek volného času včetně vedoucích pedagogických pracovníků.
            • Pedagogičtí pracovníci škol a školských zařízení
            • Rodiče dětí a žáků
            • Vedoucí pracovníci škol a školských zařízení
            • Veřejnost