• Školka

• O školce

• Statutární zástupce školy : ředitelka Mgr. Ivana Jelínková

Vedoucí učitelka : Vilma Dražanová, DiS.

Učitelka : Jana Svobodová, Jaroslava Boudová, Lenka Lintnerová

Školnice : Marcela Strnadová

E-mail :  ms@zlataskola.cz

Telefon :  734 319 101

Kapacita školky : 44 dětí

Provoz MŠ je od 6:30 do 16:30 hodin.

Naše mateřská škola je odloučeným pracovištěm základní školy.

Pracujeme podle RVP pro předškolní vzdělávání. Vzdělávání se uskutečňuje formou hry a činností na základě prožitkového učení, formou spontánních i řízených aktivit. Využíváme volnou hru, psychosomatická cvičení, hudebně – pohybové chvilky, smyslové hry, námětové hry, pracujeme s různým výtvarným materiálem a často ve své práci využíváme přírodniny.

Ve své práci se zaměřujeme na rozvíjení přátelských vztahů mezi dětmi, rodiči i zaměstnanci a na seznamování s přírodou. Zájemci mají možnost navštěvovat kroužek angličtiny. Logopedická péče je zajištěna přímo v MŠ odborně vyškolenou pí učitelkou ze školy. Dále děti mohou navštěvovat kroužek keramiky, sportovní přípravka a přípravka sboru Zlatníček.