• Volby do školské rady

Vážení zákonní zástupci nezletilých žáků,

v příloze uveřejňuji kandidátní listinu pro volby členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků. Zákonní zástupci nezletilých žáků budou volit 2 zástupce ze 3 kandidátů.

Volební místo pro volbu členů školské rady z řad zákonných zástupců nezletilých žáků bude pro všechny zákonné zástupce nezletilých žáků ve vestibulu školy u sekretariátu. v pondělí 1. listopadu 2021 době od 7:40  do 16:30 hodin.

Na hlasovacím lístku označí zakroužkováním pořadového čísla kandidáty, které volí. Jiné písemné úpravy hlasovacího lístku nemají na posuzování hlasovacího lístku vliv. Lístky, na kterých je označeno více kandidátů, než je volený počet, jsou neplatné. Upravený hlasovací lístek volič vloží do volební schránky.

Organizaci voleb a sčítání hlasů po skončení voleb bude zajišťovat přípravný výbor v tomto složení:

Předseda: Mgr. Michaela Janečková

Členové: Lenka Kocourková, Eva Klímová

O průběhu a výsledku voleb sepíše volební komise zápis v trojím vyhotovení, který podepíší všichni členové komise. Tento zápis se předá ředitelce školy, zřizovateli a zástupci školské rady.

Ve Zlatníkách 22. 10. 2021

Mgr. Ivana Jelínková

• Ředitelské volno

Vyhlášení ředitelského volna

Podle §24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) vyhlašuji z organizačních důvodů ve dnech 27.9.ředitelské volno.

Tímto bude přerušena i činnost školní družiny.

• Organizace školního roku

Hlavní prázdniny

Od pátku 1. července do středy 31. srpna 2022

• Vyhlášení ředitelského volna

V souladu s § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání  (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, vyhlašuji z provozních důvodů (zahájení nutných revizí a oprav) na 28. - 30. 6. 2021 pro žáky volné dny - ředitelské volno.

V pondělí a úterý bude pro děti zajištěn dohled. V případě zájmu nahlaste tuto skutečnost na sekretariát: info@zlataskola.cz

Nahlaste i případný zájem o obědy. Obědy by byly možny v době od 11.30 - 12.30 hodin.

Zájem o pobyt ve škole a obědy nahlaste do pátku 18. 6. 2021.

• Konec rotační výuky

V pondělí 17. května skončí rotační výuka pro všechny třídy, tzn. všechny třídy se v pondělí vrací do školy. Povinné zůstávají roušky při vyučování a pravidelné testování jednou týdně.

Doufáme, že v prezenční výuce již zůstaneme do konce školního roku. :)

• Výpadek elektřiny!!!

upozorňujeme, že v úterý 11. 5. 2021 bude výpadek elektřiny ve Zlatníkách v odběrových místech školky i školy. Z toho důvodu bude provoz přerušen. Školní děti budou mít na tento den připravenou domácí práci Děkujeme za pochopení.