• Volby do školské rady

Vážení zákonní zástupci nezletilých žáků,

v příloze uveřejňuji kandidátní listinu pro volby členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků. Zákonní zástupci nezletilých žáků budou volit 2 zástupce ze 3 kandidátů.

Volební místo pro volbu členů školské rady z řad zákonných zástupců nezletilých žáků bude pro všechny zákonné zástupce nezletilých žáků ve vestibulu školy u sekretariátu. v pondělí 1. listopadu 2021 době od 7:40  do 16:30 hodin.

Na hlasovacím lístku označí zakroužkováním pořadového čísla kandidáty, které volí. Jiné písemné úpravy hlasovacího lístku nemají na posuzování hlasovacího lístku vliv. Lístky, na kterých je označeno více kandidátů, než je volený počet, jsou neplatné. Upravený hlasovací lístek volič vloží do volební schránky.

Organizaci voleb a sčítání hlasů po skončení voleb bude zajišťovat přípravný výbor v tomto složení:

Předseda: Mgr. Michaela Janečková

Členové: Lenka Kocourková, Eva Klímová

O průběhu a výsledku voleb sepíše volební komise zápis v trojím vyhotovení, který podepíší všichni členové komise. Tento zápis se předá ředitelce školy, zřizovateli a zástupci školské rady.

Ve Zlatníkách 22. 10. 2021

Mgr. Ivana Jelínková