• Jídelna

• Seznamte se  se školní jídelnou

• Školní jídelna, která se nachází naproti vstupním dveřím a je jakýmsi středobodem školy, jelikož se jedná o předěl mezi tzv. „starou“ a „novou“ částí školy. Maximální kapacita při plné vytíženosti je 30 jedlíků najednou. Celý prostor je obklopen mohutnými okny, jak střešními, tak i vnitřními, což zaručuje dostatečné světlo i při těch nejvíce zamračených dnech. V parních letních dnech je „jídelna“ klimatizována. Při vstupu si může žák přečíst nebo zeptat našich kuchařek, co dneska pro ně připravily. Naši vyučující dohlížejí na pořádek během vydávání, či samotné konzumaci obědů. Po snědení oběda následuje již zaběhnutý systém, kdy každý žák má možnost ohodnotit, jak je spokojený s daným jídlem.

• Co nám nejvíc chutnalo v září

• Tento měsíc 3 nejoblíbenější jídla byla :

Rajská omáčka, těstoviny     97%
              Hovězí guláš, těstoviny         92%