• Online vyučování od 2. 11.
          • 29. 10. 2020
          • Vážení rodiče,

jak jistě z médií již víte, žáci se v pondělí do školy nevrátí.

Vytvořili jsme nový rozvrh, podle kterého se budeme od pondělí učit. Snažili jsme se o to, abychom zachovali výuku pokud možno s co největší časovou dotací, ale zase nepřetěžovali vaše děti. Vycházeli jsme z Metodického doporučení MŠMT, které školy obdržely v září.

• Online vyučování od 2. 11.: Číst více
          • Online výuka od 19. 10.
          • 15. 10. 2020
          • Vážení rodiče,

od příštího pondělí přecházíme na online výuku přes Jitsi Meet tak, jak tomu bylo v jarních měsících. Abychom děti zatěžovaly postupně, začneme bez úpravy rozvrhu 2 hodinami denně s tím, že budeme začínat v 9 hodin ráno. Učit se budeme matematiku a češtinu - od 2. třídy se jedná víceméně o opakování a kontrola zadaných úkolů, případně dovysvětlení. První třída bude pokračovat podle vlastního plánu.

• Online výuka od 19. 10.: Číst více
          • Ošetřovné
          • 15. 10. 2020
          • Vážení rodiče,

škola nebude zákonným zástupcům potvrzovat formulář o uzavření školy, bude to nahrazeno Vaším čestným prohlášením.

• Ošetřovné: Číst více
          • Jak to teď bude dál?
          • 13. 10. 2020
          • Vážení rodiče,

sice s posledním rozhodnutím vlády nesouhlasím, ale s účinností od zítřejšího dne, tj. 14. 10. 2020 do 1. 11. 2020 je zakázána přítomnost žáků ve škole.

Pro tyto dny jsme žákům připravili samostatnou práci formou procvičování, pro 1. třídu i instruktážní videa s pracovními listy. Pokud by žáci potřebovali cokoli vysvětlit, je možné se přes Edupage domluvit na online konzultacích s vyučujícími.

• Jak to teď bude dál?: Číst více
          • Podzimní prázdniny
          • 8. 10. 2020
          • Z nařízení vlády ČR budou letošní podzimní prázdniny prodloužené o dva dny, a to pondělí 26. a úterý 27. října.

• Podzimní prázdniny: Číst více
          • Slovo ředitelky školy
          • 1. 10. 2020
          • Začal nám další měsíc.

Po hektickém začátku školního roku, kdy se opatření vlády měnila ze dne na den, se situace trochu uklidnila.

První měsíc jsme jak v mateřské, tak i v základní škole, zvládli bez problémů. Mám radost, že jsme září, na rozdíl od některých školek nebo škol, nemuseli omezovat provoz či zavírat. Určitě k tomu přispěla i opatření, která jsme přijali nad rámec celostátně vyhlášených omezení..

• Slovo ředitelky školy: Číst více
          • Výtvarná soutěž - posunutí termínu ukončení
          • 30. 9. 2020
          • Podzimní barvy nabízejí ideální čas na tvoření. Výtvarná soutěž byla prodloužena a čeká na Vaše díla až do 8. 11. 2020.

Díla je možno odevzdávat po domluvě na tel. čísle: 724 023 320

Ve spolupráci se sdružením Sousedé pod Kamínkem vyhlašujeme výtvarnou soutěž o hodnotné ceny. Soutěžit se bude ve 4 kategoriích, výtvarná technika je libovolná, výsledný obrázek musí být max. velikosti A3. Podrobnější informace v odkazu.

• Výtvarná soutěž - posunutí termínu ukončení: Číst více
          • Zážitková angličtina
          • 25. 9. 2020
          • Vážení rodiče,

v kroužku Zážitková angličtina (4. - 5. třída) je ještě pár volných míst. V kroužku pro 2. - 3. třídu je poslední 1 místo volné. Máte-li zájem se přihlásit, kontaktujte, prosím, organizátory ze spolku Sousedé pod Kamínkem, z.s.

Více informací naleznete v přiloženém letáčku.

• Zážitková angličtina: Číst více
          • Slovo ředitelky k rouškám
          • 23. 9. 2020
          • Vážení rodiče,

minulý týden jsem vydala opatření, které je pro všechny z nás velmi nepříjemné a jistě má i mnoho ale.

Nicméně faktem je, že zavedení roušek zavádí hygienická stanice všude, kde je riziko přenosu viru. Uvědomuji si polemickou účinnost takového opatření. Je to jedna z věcí, kterou mohu, my všichni můžeme udělat pro ochranu zdraví našich dětí i ostatních. Což je můj primární zájem.

• Slovo ředitelky k rouškám: Číst více
          • Opatření ředitelky školy
          • 18. 9. 2020
          • Vážení rodiče,

na základě zhoršující se epidemiologické situace a bleskové ankety mezi rodiči, bylo rozhodnuto:

S platností od pondělí 21. 9. 2020 bude zavedeno povinné nošení roušek v celé budově školy i během vyučování a ve školní družině. Toto opatření děláme z důvodu minimalizování nákazy a rozšíření covid-19 ve škole a následnému uzavření tříd, potažmo celé školy.

• Opatření ředitelky školy: Číst více
      • Počet návštěv: 363178

• Základní škola

• 734 441 022 ( SEKRETARIÁT ŠKOLY - veškeré informace, hlášení absence)