• Zápis do 1. třídy

V úterý 19. dubna jsme po dvou letech  opět mohli ve škole přivítat budoucí prvňáčky, kteří by měli od září nastoupit do 1. třídy na naší školu.

K zápisu se dostavilo celkem 27 dětí. Pro příští rok můžeme přijmout 20 dětí, ale vzhledem k tomu, že jsou i nějaké žádosti o odklad školní docházky, většinu zájemců, včetně všech zlatnických dětí, uspokojíme.

Děti po krátkém motivačním rozhovoru s paními učitelkami obdržely za své znalosti a dovednosti drobný dárek, který jim připravili naši žáci.

• Atletické závody

Štafetový pohár

Ve středu 27.dubna se žáci naší školy zúčastnili Štafetového poháru ve Slaném.

Z celkového počtu pěti škol jsme se umístili na krásném 2. místě :) .

Kromě poháru za 2. místo si tři žáci vybojovali i medaile za nejlepší výkon v individuálních disciplínách - hod medicimbalem, skok z místa.

Paní ředitelka všem zúčastněným žákům osobně poděkovala za vzornou reprezentaci školy.

• Beseda s architekty

Prezentace 2. stupně školy

tímto Vás srdečně zveme na prezentaci projektu 2. stupně základní školy. Beseda se uskuteční ve čtvrtek 21. 4. 2022 v 16 hodin v budově školy za účasti autorů projektu, pana starosty obce Jiřího Rezka a ředitelky školy.

• Velikonoční jarmark

V úterý 12. dubna jsme po dvou letech mohli opět uspořádat pro veřejnost Velikonoční jarmark. Vzhledem k tomu, že nám přálo ten den i počasí, tak se jarmark mohl konat venku před školou. Školní družina si připravila krátké recitační pásmo, kterým jsme celý Velikonoční jarmark zahájili. Účast byla veliká, asi i vzhledem k vybrané částce, která činí 12.229,- korun. Peníze jsme se tento rok rozhodli věnovat na charitativní účely. Částku chceme rozdělit na organizace, které si vyberete v anketě.

Všem přejeme krásné Velikonoce a ještě jednou všem děkujeme za poskytnuté finanční částky.

• Šijeme pro Ukrajinu

Ve škole jsme se rozhodli, že i my se přidáme, v rámci našich možností, ke zlepšení nálady dětí, které musely utéci z domova kvůli válce.

Proto jsme se rozhodli obrátit se i na Vás se žádostí pomoci ušít plyšové polštářky, které by se posléze odvezly do uprchlického centra.

S případnou pomocí se obracejte na tel. školní družiny  : 734 440 664 na paní učitelku Hřídelovou.

Vaše plyšové výtvory můžete přinést kdykoli během dne do školy, kde je prozatím uskladníme.

Děkujeme :)