• Vyučování a obědy pro žáky 3., 4. a 5. třídy

jak jistě již víte, v lednu se do lavic vrátí pouze žáci 1. a 2. třídy. Ostatní třídy se budou učit opět distančně. Budeme se opět učit podle upravených rozvrhů.

Chceme opět ulehčit rodičům žáků, kteří zůstanou na distanční výuce. Pokud budete mít zájem, je možnost si opět vyzvedávat obědy ve školní jídelně - zadní vchod. Do čtvrtka 31.12. 2020 do 14. hodin je nutné přihlásit v Edupage odběr obědů pro žáka. Pro dospělé použijte k přihlášení mailovou adresu: sj@zlataskola.cz, kde uvedete, kolik dospělých obědů budete požadovat.

Ještě bych chtěla požádat rodiče žáků 1. a 2. tříd, aby pro návrat žáků do školy byli velice obezřetní s ohledem k aktuální epidemické situaci. Děkuji.

Ještě jednou Vám všem chci popřát vše nejlepší do nového roku.

• Výsledky výtvarné soutěže

Známe vítěze 1. ročníku Výtvarné soutěže!

A kteří to jsou? Přijďte se sami podívat před ZŠ, kde jsou vystavena jejich vítězná díla  do nově instalovaných vitrín.

O slavnostním předání cen vás budeme informovat a možná bude i nějaká fotka!

Soutěž spolupořádala ZŠ Zlatníky-Hodkovice a Sousedé pod Kamínkem, z.s.