• Informace pro rodiče žáků 1. a 2. tříd

od středy 18. listopadu se Vaše děti vrátí do školních lavic.

S nařízením vlády k navrácení žáků souvisí i opatření, která se musí dodržovat:

• povinnost nošení roušek po celou dobu pobytu ve škole i mimo školu v rámci vyučování a školní družiny
            • každý žák bude mít 4  ks roušek + 2 sáčky (1x na čisté roušky, 1x na použité)
            • vzhledem k tomu, že máme často větrat třídy, apeluji na rodiče, aby byli žáci vhodně oblečeni
        • Další krok: testování

pro informaci sdělujeme, že základní a mateřská škola má od tohoto týdne  k dispozici testy na COVID-19 a bylo zavedeno pravidelné testování personálu. Je to jeden z dalších významných kroků, po instalaci ionizátorů, rouškách či každodenní komplexní dezinfekci ozónem v uvedených objektech s cílem zvýšit ochranu zdraví našich dětí, učitelů i ostatních pracovníků, kteří pracují každý den v první linii.

Současně  Vás upozorňujeme na možnost otestování díky iniciativě naší obce viz. informace pana starosty  https://www.zlatniky-hodkovice.cz/informace-pro-obcany/d-121727