• Škola

• test blog

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor

Phasellrtsce scipitvarius mi. Cum sociistoque pentibus et magnis diarturtots nascetur rimulug maleada odiorbi dio gravida atcurus necuus a lorem. Maecenas tristique ori ac sem. Duis ultrices pharetra gna. Donec accumsan malesuada ornec sit amet eros. Lorem ipsum dolor sit amt consc tetuer aiing elit. Mauris fermentum tum magna. Sed laoreet aliquam leo. Ut te dolor dapbus eget elentu vel cursus eleifend elit. Aenean auctor wrna. Aliqua volutpat. Duis ac turpis. Integer rutrum ante eu lacuest um liberoisl porta vel sceleisque eget malesuada at neque. Vivam nibhus leo vel metus. Nulla facilisi. Aenean nec eros. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et trices posuere cubilia Suspendisse sollicitudin velit sed leo pharetra augue nec augue. Nam elit magnandrerit sit amet tincidunt ac viverra sed nulla.

• Opatření ředitelky školy

• 21.09.2020 12:29
              • Vážení rodiče,

na základě zhoršující se epidemiologické situace a bleskové ankety mezi rodiči, bylo rozhodnuto:

S platností od pondělí 21. 9. 2020 bude zavedeno povinné nošení roušek v celé budově školy i během vyučování a ve školní družině. Toto opatření děláme z důvodu minimalizování nákazy a rozšíření covid-19 ve škole a následnému uzavření tříd, potažmo celé školy.

Výsledky ankety: Z celkového počtu hlasů bylo 61,5 % pro zavedení roušek, 38,5 % bylo proti.

Na každý den budou mít žáci 2 čisté roušky na dobu výuky. Na odpolední činnost ve družině další sadu čistých roušek (2 ks).